پیش‌ثبت‌نام الکامپ تمدید شد - ایرنا-اموزش ریاضی - اموزش ریاضی

پیش‌ثبت‌نام الکامپ تمدید شد – ایرنا-اموزش ریاضی

الکامپ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور، از ۲۷ تا ۳۰ تیر در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود. در همین راستا با ۱۴ کشور مذاکره شده و تا امروز حضور وزیران سه کشور در نمایشگاه قطعی شده است.

مانند سال‌های گذشته الکامپ استارز، الکامپ تایکز، الکامپ ترندز و الکامپ گیمز نیز در کنار الکامپ برگزار می‌شود. الکامپ جابز نیز قرار است بستری ایجاد کند تا کسب‌وکارهای نوپا بتوانند از فناوری اطلاعات برای ایجاد شغل استفاده کنند.
به گفته اثنی عشری رئیس سازمان نصر، روز سوم اردیبهشت ماه در حالی که تنها یک روز از باز شدن سایت برای پیش‌ثبت‌نام می‌گذشت، حدود ۲۰۰ شرکت برای حضور در الکامپ ثبت‌نام کردند و این مهلت تا ۱۵ اردیبهشت ادامه داشت.

از آن جایی که مهلت پیش‌ثبت‌نام به پایان رسیده، اما مراجعات متعدد برای حضور در نمایشگاه الکامپ ۲۵ وجود دارد. به همین دلیل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اعلام کرد علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت http://www.iran-elecomp.com/ برای پیش‌ثبت‌نام اقدام کنند.

بر اساس اطلاعیه سازمان نصر، شرکت‌هایی که به هر دلیل نتوانسته‌اند پیش‌ثبت‌نام را انجام دهد از روی شنبه ۲۵ خرداد تا روز ۳۰ خرداد، فرصت دارند درخواست‌شان را مبنی بر حضور در نمایشگاه به مسئولان ارائه بدهند. مسئولان سازمان نصر اعلام کرده‌اند «درباره جانمایی به ترتیب اولویت پیش‌ثبت‌نام اقدام خواهد شد و چنانچه تعداد متقاضیان و متراژ درخواستی بیش از ظرفیت سالن‌ها باشد، ستاد برگزاری درخصوص جانمایی تعهدی ندارد.»

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار